POZVÁNKA na 11. ročník výstavy Rybárstvo, poľovníctvo a včelárstvo

Vážení priatelia poľovníci.

Pozývame Vás na 11. ročník kontraktačno-predajnej výstavy RYBÁRSTVO, POĽOVNÍCTVO A VČELÁRSTVO, ktorá sa uskutoční v dňoch 21. – 23. februára 2020 v priestoroch národného výstaviska Agrokomplex v Nitre.

Obohatením tohto ročníka bude okrem tradičného programu aj odborný seminár s názvom NITRIANSKY POĽOVNÍCKY SEMINÁR, ktorý sa koná pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, na ktorý chceme upriamiť Vašu pozornosť. Podrobnejšie informácie o jeho programe, prednášajúcich ako i spôsobe prihlásenia sa na seminár nájdete v prílohe.

V rámci spestrenia výstavy vyhlasujeme SÚŤAŽ VO VARENÍ GULÁŠU, do ktorej sa môžete prihlásiť. Kotliny, drevo a suroviny si súťažiaci zabezpečia sami, zo strany Agrokomplexu im budú poskytnuté pivné sety, taniere, lyžičky a chlieb. Voľba suroviny na guláš ako i jeho množstvo je dobrovoľné.
Súťaž bude prebiehať v sobotu dňa 22.02.2020 od 7:00 do 12:00 hodiny. Vyhlásenie výsledkov súťaže sa uskutoční cca o 13:00 hodine.
Prihlásiť sa môžete telefonicky (0948 775 700) alebo e-mailom (nitra@opk.sk) v kancelárii OPK Nitra najneskôr do piatka 14.02.2020. Je potrebné uviesť konkrétne mená súťažiacich, bude im zabezpečený voľný vstup do areálu.

Súčasťou výstavy bude aj EXPOZÍCIA NAJSILNEJŠÍCH MEDAILOVÝCH TROFEJÍ ulovených v našom okrese za posledných 10 rokov. Ďakujeme touto cestou všetkým Vám, ktorí ste nám prisľúbili zapožičať svoje trofeje. Pripomíname, že ich preberanie sa uskutoční v dňoch od 10.02. – 14.02.2020 v priestoroch kancelárie OPK Nitra.

Podrobný trojdňový program s množstvom zaujímavých odborných, osvetových, kynologických a iných podujatí tvorí prílohu tohto pozvania.

Budeme radi, ak nás i účinkujúcich podporíte svojou účasťou.
Tešíme sa na spoločné stretnutie.

                                                   
                                     Poľovníctvu zdar!

                                                                Mgr. Richard Ivančo,v.r.
                                                    predseda OPK Nitra a SPZ OkO Nitra

 

Prílohy na stiahnutie:

PRÍPIS_POZVÁNKA na výstavu RPaV 2020 (pdf, 228 kB)

POZVÁNKA_Nitriansky poľovnícky seminár (pdf, 667 kB)

PROGRAM_Výstava RPaV 2020 (pdf, 146 kB)

Publikované dňa v kategórii Kancelária.